Brezilya Popo Kaldırma (BBL)

Kalçalar da dahil olmak üzere vücudun bazı bölgelerini diyet ve egzersiz yoluyla şekillendirmek zor olabilir. Oluşacak dolgunluk miktarı büyük ölçüde popodaki mevcut yağ ve doku miktarına, enjekte edilen yağ miktarına ve bölgeye kan akışının kalitesine bağlıdır. Referanslarımızı okumanızı ve öncesi ve sonrası fotoğraflarımızı görmenizi öneririz. Bireysel hasta deneyimleri ve sonuçları değişebilir.

Brezilya popo estetiği, konturları geliştirmek, çerçeveyi şekillendirmek ve sarkan dokuyu doğal olarak sıkı, yontulmuş bir derriere sağlamak için yeniden yerleştirmek için yağ transfer tekniklerini kullanan bir kalça büyütme şeklidir. İstenmeyen yağ hücreleri, vücudun karın, kalça, bel veya uyluk gibi bölgelerinden liposuction ile alınır. Bu hücreler, gluteus kaslarına enjekte edilmeden önce nazikçe hazırlanır. Yağ hücreleri, doğal olmayan topaklar olmadan pürüzsüz, yuvarlak bir kontur sağlayan küçük kesilerle kalçaya enjekte edilir.

Brezilya Popo Kaldırma Ameliyatına Kimler İyi Gelir?

Bu prosedür, yalnızca popolarının boyutunda önemli bir artış isteyenlere özel değildir. Mevcut bedeninizi korumak, biraz daha büyütmek veya daha dramatik bir beden değişikliği elde etmek istiyorsanız, bu prosedür tam size göre. Orta bölüm ve sırt gibi çevredeki alanları çerçeveleme ile hacim ekleme kombinasyonu, genel kalçayı geliştirerek daha dolgun, daha yuvarlak ve daha seksi bir şekil katacaktır.

Adaylar, vücutlarından toplanacak yeterli yağ hücresine sahip olan, sağlıklı olan ve kalçalarının daha fazla yuvarlak ve dolgun olmasını arzulayanları içerir.

Prosedür

Dr. Baran Kul ile yaptığı konsültasyon sırasında, tüm konturunuzu geliştirmek için yağ hücrelerini transfer etmek için en iyi alanları sizinle tartışacak çünkü bu bölgelerdeki yağların alınması sonucunda hastalar bellerinde daralma göreceklerdir. doğal kıvrımlarını ve kalçalarını geliştirmek.

Yağ hücreleri parçalandıktan sonra dikkatlice ayrıştırılır ve tekrar uygulanmadan önce saflaştırılır. Yağ hücreleri daha sonra kalçaya daha dolgunluk ve şekil vermek için dikkatlice yerleştirilir. Enjekte edilen yağ miktarı, alınan miktara ve hastanın ihtiyaç ve isteklerine bağlıdır. Yağ hücrelerinin tamamı yaşayamasa da, çoğu zaman ekilen yağın %60-70’i kalıcı olarak kalçalarda kalır ve oradaki doğal yağ hücreleri gibi davranır. Her birini kapatmak için sadece 1 dikiş gerektiren küçük kesilerden hasta anestezi altındadır.

Konuşmayı başlat
1
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
merhaba 👋
Sana nasıl yardım edebiliriz ?