Geçici Dolgularla Meme Büyütme

Vücudumuzda zaten bulunan bir biyolojik şeker jölesi olan hyalüronik asit bazlı Macrolane Q-Med’in (http://www.q-med.com/) patentli teknolojisi NASHA ile hayvansal olmayan stabilize hyalüronik asit göğüs, baldır, kalça gibi vücudun çeşitli yüzeylerinde hacim ve dolgunluk sağlamak için kullanılan yeni bir enjeksiyon tedavisidir. Macrolane liposuction sonrası yüzeyde oluşan olası çukurlaşmaları da eşitlemek için de kullanılabilir.

Macrolane dolgularının kalıcılık süresi 12-18 ay olarak tasarlanmıştır, bu süre uygulanan vücut bölgesine ve kullanılan ürün hacmine bağlı olarak değişebilmektedir.

Göğüs şekillendirici olarak Macrolane, asimetrisi olan kadınlarda, emzirme veya zayıflama sonrası göğüste hacim kaybı olan hastalarda uygulanabilir. Göğüs ölçüsünü cerrahi müdahaleye gerek olmadan arttırmak isteyen bayanlar için de uygun olan Macrolane, uygulama sonrası herhangi bir yara izi bırakmaz. Genel anestezi gerektirmez. İşlem steril klinik ortamında lokal anestezi altında yapılır. İşlem süresi cerrahi girişimlere oranla çok daha kısadır ve hastanın günlük aktivitelerinden uzak kalması minimuma indirilmiştir.

Macrolane ayrıca göğüs kanseri hastalarındaki asimetriyi düzeltmeye de yardım eder.